Friday, 2024-04-26, 3:00 PM

BandaTeam

Our poll
Glasanje
1. Perfektan
2. Dobar
3. Grozan
4. Nije los
5. Los
Ukupno Odgovora: 27
Statistics
Site menu
Log In
Chat Box
200
Help
Search
Site friends
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum » Mentalno i fizicko zdravlje » Prijateljstvo » Kako prepoznati pravo prijateljstvo!!!!!!
    Kako prepoznati pravo prijateljstvo!!!!!!
    ivkicDatum: Friday, 2010-03-12, 11:11 AM | Poruka # 1
    Group: Removed





    Svakog dana upoznajemo nove ljude, sa nekima razmenimo samo par reci i nikad ih vise ne sretnemo, sa nekima mozda povremeno ponekad ostvrimo novi kontakt, a sa nekima, eto, zapocnemo intenzivno druzenje...
    Zasto? Mozda nam se osoba dopada i zelimo je pored sebe da nam ulepsa dan, da nas razveseli, kada smo tuzni, razocarani, depresivni da racunamo na njenu pomoc, iskrenu prijateljsku ljubav, a isto tako da postupimo i s njom...covek pomalo zenesen, neko manje, neko vise, propusti neki detalj kroz prste, ili jednostavno ne zeli ili ne vidi kako stvari zapravo teku...na nasu nesrecu shvatamo da je ono sto smo smatrali pravim, iskrenim, vernim, longlasting, neverending...prijateljstvom zapravo bila samo iluzija kreirana u nasim malim, mozda cak mogu reci i naivnim glavicama. Da, boli, i to jako...ali sta tada? Da bi saznao da ti je pravi prijatelj treba malo vise vremena da prodje,a i kako je ona nasa stara poslovica "u muci se poznaju junaci",e tada vidis ko ti je prijatelj a ko ne.
     
    zecica_sdDatum: Sunday, 2010-03-21, 3:22 PM | Poruka # 2
    Pukovnik
    Group: Moderatori
    Poruke: 244
    Nagrade: 1
    Reputacija: 11
    Status: Offline
    Ja ih delim na poznanike,dobre drugove i prijatelje.. Prijatelja imam jako malo,jer slabo verujem ljudima... Ali imam ih. A znam da to jesu,jer su sa mnom i kada se smejem i kada placem... Kada vidim da im je tesko kada je i meni,i kada ja osecam njihov bol kada je njima tesko,onda znam da su mi to prijatelji.... A za prijatelje dajem sve sto imam....
     
    IviDatum: Sunday, 2010-03-21, 7:46 PM | Poruka # 3
    Vodnik
    Group: Registrovan
    Poruke: 31
    Nagrade: 0
    Reputacija: 0
    Status: Offline
    Pa znaš kako..
    Prijatelj je onaj koji zna sve tajne o tebi a ipak te voli. smile
    Ja imam takvih 3 i sasvim mi je dovoljno.
     
    Forum » Mentalno i fizicko zdravlje » Prijateljstvo » Kako prepoznati pravo prijateljstvo!!!!!!
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search: