Friday, 2024-04-19, 9:40 AM

BandaTeam

Our poll
Glasanje
1. Perfektan
2. Dobar
3. Grozan
4. Nije los
5. Los
Ukupno Odgovora: 27
Statistics
Site menu
Log In
Chat Box
200
Help
Search
Site friends
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum moderator: zlocesta_cura  
    Forum » Mentalno i fizicko zdravlje » Erotske Price » Trenutak strasti
    Trenutak strasti
    zlocesta_curaDatum: Thursday, 2010-03-25, 10:28 AM | Poruka # 1
    Pukovnik
    Group: Administratori
    Poruke: 155
    Nagrade: 2
    Reputacija: 1
    Status: Offline
    Livada… Na njoj lijepe, upravo procvale japanske tresnje… Njihove roze latice padaju po cijeloj livadi… Nalazim se ondje s njom naslonjen na jedno drvo i ljubim je. Ona pritisnuta uz drvo, jedna moja ruka na drvetu, druga je njezno drzi iza glave… Ljubim je sve strasnije po vratu, bas na mjestu gdje se spaja vrat, uho i rub celjusti… Njeno omiljeno mjesto Malo dodem do uha i liznem ga i onda opet na vrat, a njoj pobjegne jedno malo ahhhhh koje me toliko moze uzbuditi. Ljubim je na sve nacine - meko, snazno, strastveno. Razbijam tisinu tihim zvukom mmmmm kojim joj pokazujem koliko uzivam o svemu ovome. Taj mali zvukic nju dodatno stimulira pa i ona pocinje praviti zvukove sve glasnije i snaznije koji u kombinaciji s njenim zanosnim tijelom i pokretima u meni bude sve jace nagone. Primim je, dignem joj noge i omotam ih oko svog struka. Drzim je tako za guzu, prislonjenu na drvo, mrsim joj kosu, ljubeci je sve intenzivnije… Njeni uzdasi me izluduju… Prelazim rukom po tom divnom zenskom tijelu i pustam je da osjeti svaki moj dodir. Zna da sam spreman dati joj cijeloga sebe, i vise ako zatrazi Lagana ljetna haljinica koja je do maloprije slobodno vijorila na ljetnom povjetarcu vec je mokra od znoja i vrucine nasih tijela. Sva je pritisnuta i izguzvana, i vec sam je mislio sam ukloniti; naravno, iz sazaljenja prema njenom stanju Ipak, samo ju lagano podizem i rukama doticem njeno golo tijelo. Ljubim je i milujem, prelazim rukom po kosi i usnama te se polako spustam sve nize niz tijelo. Drazim je usnama po mekim grudima, lagano grickam, a one pod mojim jezikom postaju sve kruce. Grudi su osjetile moj dodir. Rukama lagano prelazim sve nize i nize… trbuscic joj je slaba tocka i znam to iskoristiti. Spustam je na meku zelenu travu i jednom rukom podizem njene iznad glave. Ljubim je strastveno… Druga ruka trazi njeno tajno mjesto. Igram se oko njega dok ona osjeca svaki moj pokret i zeli jos. Diram je preko gacica i brzo povlacim ruku drazeci je sve vise i vise. Znam da ce kad se moje ruke sljedeci put priblize, ona osjetiti moj dodir jos intenzivnije. Lagano prelazim po nogama, sve blize i blize tom tajnom mjestu i time je jos vise drazim. Ona se sve vise meskolji poda mnom i priblizava mi se svojim tijelom, proizvodeci mmmmm zvukove koji dizu adrenalin u meni. Ne trazeci dodatnog povoda opet se primicem osjetljivom mjestu i intenzivno ga stimuliram. Znam da uziva - primjecujem da su joj gacice vec mokre. Ljubeci joj trbuscic lagano ih povlacim prema dolje otkrivajuci svu njenu nevinost. Isprva se meskoljila i odmicala moju zivahnu ruku, ali vise nije mogla odoljeti. Sama je htjela sve vise i vise. Toliko je htjela to malo njeznosti da sam joj ponudio sve sto sam mogao, isao sam do kraja u njenoj toploj uskoj mackici . Samo mali pomaci mog prsta izazivali su velike i burne reakcije - izvijanje tijela, ubrzano disanje i tiho stenjanje . Moji prsti se nisu umarali. Nisu prestali sve dok nije zavristala od jacine uzitka i lagano opustila svoje tijelo iz tog slatkog grca. Par minuta kasnije lagano sam je drzao u narucju. Pogledam nju svu znojnu, ali tako lijepu, pogledam je duboko u oci i u njima vidim samo ljubav i razumijevanje. Tim plavim pogledom gledala me u dubinu duse i iz nje izvlacila najskrovitije tajne. Rekoh joj: Volim te i njezno je poljubim jos uvijek je ne pustajuci iz svog narucja. Nakon nekoliko njeznih poljubaca, pogleda me u oci i ozbiljna lica, sada starijeg izgleda, kaze: Volim te, duso glasom od kojega mi se srce odmah zagrije i poskoci. I tako smo ostali ispod toga drveta jos neko vrijeme, ona lezeci u mome krilu, gledajuci igru rozih latica dok padaju sa krosanja. Lagano joj mrsih kosu i uzivah u u njenom dodiru i mirisu ljetnoga dana koji je bio kao stvoren samo za nas. Gledajuci ljepotu koja me okruzivala i ljepoticu koja je lezala tu na mojim nogama, sjetih se vremena koje smo dosad proveli zajedno i pomislih Ne moze mi biti tako lijepo i ugodno s ikim drugim osim nje!
     
    Forum » Mentalno i fizicko zdravlje » Erotske Price » Trenutak strasti
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search: