Friday, 2024-03-29, 0:26 AM

BandaTeam

Our poll
Glasanje
1. Perfektan
2. Dobar
3. Grozan
4. Nije los
5. Los
Ukupno Odgovora: 27
Statistics
Site menu
Log In
Chat Box
200
Help
Search
Site friends
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum moderator: zlocesta_cura  
    Forum » Mentalno i fizicko zdravlje » Erotske Price » Nezoboravno iskustvo
    Nezoboravno iskustvo
    zlocesta_curaDatum: Thursday, 2010-03-25, 10:16 AM | Poruka # 1
    Pukovnik
    Group: Administratori
    Poruke: 155
    Nagrade: 2
    Reputacija: 1
    Status: Offline
    Bilo je veoma dobro sto sam uspeo da stignem do motela pre podnevne guzve. Ulice Havane pravi su primer paklene vreve Latinske Amerike: ogromni trgovi, uske ulice i hiljade ljudi koji uvek idu u suprotnom smeru od vaseg. Potrudio sam se da izbegnem sredovecni bracni par iz Alabame, kome je najomiljenija zabava bila da sedi na svojoj verandi i sokolovim okom posmatra ko s kim ulazi. Ledena mineralna voda, u koju ovde sipaju alkohol, mi je prijala, kao i tanki mlazevi koji su se slivali po mom uzarenom telu. Dok sam, sedeci na verandi sa tompusom u zubima i casom u ruci, pokusavao da izigravam naseg nekadasnjeg druga predsednika, cuh tihi glasic: - Buenos Dias, senjor. Okretoh se i kroz debela, tamna stakla ugledah siluetu devojke. Skinuh glupe naocare i shvatih da se predamnom nalazi mis Kube, ili njena sestra, ako nista drugo. Bila je u uniformi sobarice noseci u rukama ciste carsave, a na licu prelepi osmeh. Njeni beli zubi donekle su bili u kontrastu sa tamnijim tenom meleskinje. - Buenos Dias, senjorita - rekao sam sve sto znam od spanskog. Ona osta par trenutaka procenjujuci moj osmeh, a onda pokaza carsave i udje u sobu. Vrata za sobom je ostavila otvorena. Posao sam za njom. Mora da me je cula, jer je pod verande postavljan jos za vreme Batista, i skripao je ocajno. Ona se protezala preko kreveta zatezuci carsav. Stao sam i naslonio se na okvir vrata. Dim iz tompusa mi je zasmetao, i ja se nakasljah. Ona me samo pogleda i nasmesi se. Shvatio sam da duvan nije za mene i zafrljacih tompus ka plazi. Usao sam u sobu i smestio se u fotelju, iza sobarice. Ona se veoma dobro pretvarala da me ne primecuje. Njena guza, oblika jabuke (zrele) vrckala je tamo-amo kako se ona pomerala. Mala suknjica, velicine salceta, podigla se toliko da sam, na svoje veliko zadovoljstvo, ustanovio da devojka ne nosi gacice. Crni cuperak prkosno je izvirivao ispod teget tkanine. Tada sam shvatio da je ona skoro polegla po krevetu, isturivsi mi guza, tako da mi je bilo na "izvol'te". Posao sam rukom, pa makar me isamarala. Uhvatio sam prstima rub haljinice. Polako, stalozeno, zalazio sam unutra, osecajuci na prstima sve vecu i vecu toplotu. Ona je i dalje nesto radila oko kreveta, ali kada dodirnuh vrelinu njene polutke, ona se primiri. Trenutak sam mirovao, a onda shvatio da joj prija. Tri prsta su zamakla medju guzni razdeljak, milovana vrelim mesom. cuo sam njen priguseni uzdah: - Aaahhh... siiii... Prvo sto sam napipao, bio je smezuran, ali zacudo, vlazni cmarcic. Ona se okrenula i, naslonjena rukama na krevet, pogledala me kao da mi kaze "nemoj tu...". Slobodnom rukom podigao sam joj suknjicu na struk. Ukazalo se lepo, cvrsto guza moje meleskinje. Njena crna kovrdzava kosa lelujala je kako je ona pod plimom strasti uvijala glavom. Moji prsti su skliznuli ovlazenom stazom, do zarista mlade Kubanke. U trenutku kada su dva prsta skliznula u vrelinu, devojka zabaci glavu unazad, prosuvsi svoju kovrdzavu kosu. Mumlala je kako su se moja dva prsta okretala u njenoj nutrini, dajuci joj uzitak. Njen sok se cedio po mojoj saci, a ja nisam izdrzao da, poput deteta kada zavuce saku u teglu meda, ne okusim njenu medovinu. Vrela latinska pica, ostavsi na trenutak prazna, prosto zaplaka, ispustivsi sok koji joj obli butkice. Devojka je u par poteza raskopcala kosulju i odbacila brus. Legla je na ledja, potpuno gola, samo sa suknjicom zavrnutom za tananim strukom. Kleknuo sam pred njom, posmatrajuci kroz razmaknute noge cvrsti stomak koji se grcio u nepravilnim razmacima, i vrhove malih, cvrstih grudi crnih poput gara, koji se odmah ukrutise kada moja saka pokri jednu dojku. Nos zabih u kovrdze mirisljavih bruca, a pica, vec otvorena, prosto je u sebe uvukla moj vreli jezik. Devojka zajeca: - Siii, siii.... esta buuenoooo.... Klitoris, krupan i umazan sokovima, prosto se trzao od uzitka. Nestajao je, pa se ponovo pojavljivao u mojim ustima. Njene sake bile su u mojoj kosi, a moje su gnjecile njene grudi. carsav pod njom bio je sav mokar. Ustao sam. Gledala me je kroz poluzatvorene oci. Uhvatio sam je za tabane i povukao je na ivicu kreveta odlucnim potezom. Sagnuo sam se i uhvatio je za struk. Onako laganu, ocas sam je podigao i prineo kurcu. Bio je vec ukrucen, i na vrhu je ispustao ono prirodno ulje za podmazivanje. Zacas sam je nacentrirao i navukao do jaja. Uzdahnula je kada ju je moja muskost maksimalno ispunila. Ostao sam nekoliko trenutaka zakovan u njoj i samo posmatrao kako joj se dizu i spustaju nabubrele dojke. Toliko je vlazila da sam mogao da osetim kako med curi iz nje i razliva se po nasim butinama. Polako sam izvukao BiiiiP do pola, a onda ga naglo nabio nazad. I ponovo tako. I ponovo. BiiiiP sam je, ubadao bez milosti, terajuci njene sokove natrag u matericu. Jednom rukom zasla je medju svoje rasirene usmine, i palcem trljala klitoris. Noge su joj slobodno mlatarale pri svakom ubodu. Kako joj je bilo sve lepse, grc bola od surovog ubadanja polako je nestajao, a njeno lice prelivao je blazeni osmeh. Toliko sam je zeleo, da se uplasih da joj ne poplavim matericu pre vremena. Zastao sam na par trenutaka, podigao joj jednu nogu i ne vadeci iz nje ud, okrenuo je cetvoronoske. Sada je njeno guza bilo visoko izdignuto, spremno da u svoju zevajucu rupicu primi moj zarac. Nekoliko puta sam joj glavicem ocesao matericu, sto je propratila jecajima. Kolenima je klecala na krevetu, a svaki put kada bih je gurnuo napred, oni bi se odvojili od carsava, i devojka bi bila zakucana za mene. Izvukao sam ga. - No, senjor, nooo... Nije zelela da prestanem, ali ja sam zelao nesto drugo. Uhvatio sam je za pojas suknjice i nacentrirao pulsirajuci BiiiiP na njenu guznu rupicu. Kada se nase meso dodirnulo, ona je rekla: - Si, te kjero... Ulazio sam malo pazljivije, ali isto tako odlucno, pa njen guzni prsten popusti i moj BiiiiP kliznu u vrelinu. Bio sam podmazan, pa uz malo njenog vrckanja zaglavih se do jaja. Njeno crevo je bilo predivno mesto za mene. Uvek govorim da za uzitak nema boljeg mesta od cmara. Pica je za ljubav. Izvukao sam ga do glavica, gde on zape za sfinkter, a onda, vrteci BiiiiP u krug, ponovo nestah u njenoj rupi. Kruzenje joj je fantasticno drazilo sfinkter, a ona je podrzavala moj rad i brbljala nesto na spanskom, sto ni Fidel Kastro ne bi razumeo. BiiiiP devojku u guzu prava je umetnost. Svaka seljacina moze da smesti u BiiiiP, ali da oboje uzivate u njenom dupetu, to je nesto sto ne moze da se nauci, vec je to dar. Ubrzo je bila na stomaku, pritisnuta mojim telom. Moja prsa su se zalepila za njena ledja i, u trenutku sve je stalo. Njen sfinkter je zavibrirao, i salve sperme su nestale u hodnicima njenog stomaka. Moj ud okovan njenim dupetom, trzao se sve dok nije iz njega iscrpela i poslednju kap.
     
    Forum » Mentalno i fizicko zdravlje » Erotske Price » Nezoboravno iskustvo
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search: