Wednesday, 2024-04-24, 5:56 PM

BandaTeam

Our poll
Glasanje
1. Perfektan
2. Dobar
3. Grozan
4. Nije los
5. Los
Ukupno Odgovora: 27
Statistics
Site menu
Log In
Chat Box
200
Help
Search
Site friends
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum » Mentalno i fizicko zdravlje » Prijateljstvo » Poruke o prijateljima!!
    Poruke o prijateljima!!
    ivkicDatum: Friday, 2010-03-12, 11:08 AM | Poruka # 1
    Group: Removed





    * Ko ima jednog prijatelja taj je bogat, ko ima dve prijatelja taj je miljenik bogova, a ko misli da ima tri taj je budala.
    * Prijatelj se lako nadje kad se peva i veseli, ali kad ti tonu ladje vidiš ko ti dobro želi.
    * Naše je prijateljstvo poput dvorca od peska: teško ga je izgraditi, lako uništiti, prekrasno obnoviti!
    * Prijatelji su kao gromobrani - dok ne pocne oluja ne mislimo dovoljno na njih.
    * "Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voljeti i ostaviti trag u srcu."
    * Prijateljstvo, su zvijezda koje život krase..... zato ih treba cuvati da se nikad ne ugase!!!!!!!!
    * Nikoga ne možeš natjerati da te voli. Jedino što možeš uciniti je da dopustiš biti voljen. I nije najvažnije što imaš na putu života vec koga imaš na putu života.
    * Za prijateljstvo neznaš da ga imaš dok ga ne izgubiš.
    * Pogledaj me barem jednom, ispuni mi ovu želju, jer ja te još uvijek volim moj najbolji prijatelju.
    * Ako se ikad sretnemo, pružit cemo ruke kao prijatelji stari. Dignut cemo cašu za one koji se vole, jer mi to nismo znali.
    * A ko te netko pita od naše lubavi šta smo hteli, ti im reci da smo bili najbolji prijatelji.
    * Prijateljstvo je poput kule od pijeska. Teško ga je sagraditi, a lako izgubiti!
    * Nase prijateljstvo mi toliko znaci-kad se ti places i ja se placem, kad se ti smijes i ja se smijem, kad ti skocis s zgrade ja pogledam dolje i opet se smijem!
    * Nemoj me zaboraviti niti kada odeš daleko, kada sjecanja izblijede i kosa posijedi, sjeti se mene i moje recenice: SAMO PRIJATELJ COVJEKU NAJVIŠE VRIJEDI! )
    * Tolko na svjetu ljudi a prijatelja nemam .... Mozda i bolje ovako jerbo svako samo zlo sprema !!!
    * Kad zelite snekim da se druzite prvo ga iskusajte kakav je, prije nego mu tajne otkrijete!!
    * 1000 je suza u mojim ocima bilo, 1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio, malo je ljubavi koju osjecaju svi, a još manje takvih prijatelja KAO STO SI TI!
    * Vrijeme ide, sta nam zivot znaci, zajedno bi bili i bolji i jaci, ali zivot nisu snovi puni zelja, do smrti u meni imas prijatelja...
    * Ako ti ikad gorko zaplace oko, ako te neko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu, nazovi me i ja bicu tu!
    * Meni mozes reci sve, sve tajne i sve strahove, ljubavi bolne i srusene sne, meni mozes priznati sve, i kada si sretna i kada te boli, znaj da te tvoja drugarica voli.
    * Muško i žensko nikad nemogu biti prijatelji... samo se mogu je...ti!
    * Kad god tebe i mene nema, drugima smo najveca tema. Zele da nas raskinu hoce da nas ukinu.
    * Ako ti nista neznacim ja, bar me ne jebi sa svijuh strana. Srce najvise pati kad prijatelja ne moze da shvati.
    * Hej ba zasto se nejavis nekada ti znas moj broj prijatelju moj.
    * M.O. možda je ludo da te volim, možda ponizno da za ljubav molim al´jednog dana kada shvatiš rijeci moje saznat ceš da si izgubio nešto što je moglo biti tvoje!
    * Ako jednom budes sam, ostavljen i slomljen zivotom, ako ti suze poteku niz lice, ako se u svemu razocaras, uvijek cu bit uz tebe, jer moje je ime PRIJATELJ!!!
    * Kad covjek na los karakter promjeni od njega treba bjezati i samoga pustiti dok neshvati sta prijateljstvo znaci.
    * Prijetelja nemas danas, trazi se kod neprijetelja spas!!!! (Nemoj nikad to da radis)
    * Prijatelja lako nac sve jedan do drugoga samo cekaju nekoga. Koga ce u propast dovest i sa sobom u sramotu odvest.
    * Kad god sam te trebao bio si tu, ali na ovom svjetu je tolko dusmana da nam prijateljstvo razvaljuju.
    * Prijateljsto zlato vrjedi i zato budi iskren i ne stedi!!
    * Covek je bogat onoliko koliko ima prijatelja.
    * Ljubav je slijepa, prijateljstvo se trudi da nista ne vidi.
    * Jedna munja ne znaci nista na nebu u kojem su urezane godine, snovi i druženja, jer ljubavi dolaze, bivaju i gube se, a prijatelii traju kao i vjecnost... PUSTA!
    * Prijateljstvo je kao ptica u kavezu, ako ne paziš na nju odletjet ce!
    * Ljubav je velika, ali prijateljstvo je još vece. Ljubavi dolaze i odlaze, a samo pravi prijatelji ostaju!
     
    Forum » Mentalno i fizicko zdravlje » Prijateljstvo » Poruke o prijateljima!!
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search: