Thursday, 2024-04-25, 2:52 PM

BandaTeam

Our poll
Glasanje
1. Perfektan
2. Dobar
3. Grozan
4. Nije los
5. Los
Ukupno Odgovora: 27
Statistics
Site menu
Log In
Chat Box
200
Help
Search
Site friends
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum » Mentalno i fizicko zdravlje » Prijateljstvo » Prijateljstvo ili ljubav, večita dilema!!!!!!!
    Prijateljstvo ili ljubav, večita dilema!!!!!!!
    ivkicDatum: Friday, 2010-03-12, 11:07 AM | Poruka # 1
    Group: Removed





    Muško-ženska prijateljstva lako je započeti, ali je za razvoj ovakvog odnosa veoma važno da obe strane u glavi imaju samo prijateljstvo. Seksualna privlačnost prva je i najveća pretnja ovakvim odnosima. Ukoliko ijedna strana to oseća, prijateljstvo prestaje da bude samo druženje. Naš savet vama je da što pre otvoreno popričate sa svojim prijateljem i sve te vaše nedoumice razjasnite sa njim. Kako sami kažete, i vi njemu značite, a samo u razgovoru možete otkriti kako on na vas gleda. Možda se i vi njemu sviđate, ukoliko je suprotno, a ako vam je pravi prijatelj, pomoćiće vam da to prevladate. To vaše prijateljstvo za sada traje, međutim ukoliko budete nastavili da krijete od njega to što osećate, to može biti samo kontraproduktivno. Na ovaj način samo gajite lažne nade i sigurno zapostavljate ostale prijatelje, koristeći vaše prijateljstvo sa njim da biste mu bili blizu. Time što ne zna za vaša osećanja, može sebi naći devojku i na taj način vam zakoplikovati život još više, tražeći na primer savet od vas u vezi druge. Ako vam je zaista pravi prijatelj nikada ga neće izgubiti, zato samo hrabro, razjasnite sve to što vas muči i jedino na taj način znaćete na čemu ste. Nekad se najlepše ljubavi rađaju upravo iz prijateljstva.
    cool cool
     
    IviDatum: Saturday, 2010-03-20, 5:47 PM | Poruka # 2
    Vodnik
    Group: Registrovan
    Poruke: 31
    Nagrade: 0
    Reputacija: 0
    Status: Offline
    Hm, ponekad se postavlja pitanje da li uopšte postoje muško-ženska prijateljstva?
    Ja vjerujem u njih i za mene postoje i nekada su vrijednija od onih muško-muških ili žensko-ženskih. Imam druga kojeg znam od prvog dana osnovne škole, zajedno smo išli i u srednju i zajedno sada na fax. Nikad ga ne bih mijenjala ni za šta.
    A što se tiče ljubav ili prijateljstvo, uvijek ću birati prijateljstvo, mada ako je to prava ljubav i pravo prijateljstvo, nikada neće doći do trenutka da se bira između pomenutih. Nikada nisam bila u situaciji da biram i nadam se da nikad neću. smile
     
    IvaDatum: Saturday, 2010-03-20, 11:04 PM | Poruka # 3
    Porucnik
    Group: Registrovan
    Poruke: 65
    Nagrade: 0
    Reputacija: 0
    Status: Offline
    Lepo receno.... cool cool
     
    zecica_sdDatum: Sunday, 2010-03-21, 3:16 PM | Poruka # 4
    Pukovnik
    Group: Moderatori
    Poruke: 244
    Nagrade: 1
    Reputacija: 11
    Status: Offline
    Verujem u musko-zenska prijateljstva.... Ja imam najboljeg druga sa kojim trenutno i zivim... I vise verujem njemu nego nekim drugaricama...
     
    Forum » Mentalno i fizicko zdravlje » Prijateljstvo » Prijateljstvo ili ljubav, večita dilema!!!!!!!
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search: