Friday, 2024-03-29, 7:01 AM

BandaTeam

Our poll
Glasanje
1. Perfektan
2. Dobar
3. Grozan
4. Nije los
5. Los
Ukupno Odgovora: 27
Statistics
Site menu
Log In
Chat Box
200
Help
Search
Site friends
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum » BandaTeam » BandaTeam Operatori » Iz ugla normalnog korisnika... (Ovde pljujemo operatere... Po bala za svakog...)
    Iz ugla normalnog korisnika...
    HappyFuneralDatum: Wednesday, 2010-03-31, 11:14 AM | Poruka # 1
    General-Major
    Group: Moderatori
    Poruke: 263
    Nagrade: 2
    Reputacija: 1
    Status: Offline
    E ovako... Sve gledam... hvale jedni druge i posto ne mogu da slusam to vise, ja odlucio da ispisem po koju rec o tome sta me nervira kod pojedinih operatera... Krenucu redom...

    1. Bandit

    Ovako nesto izgleda razgovor sa njim (to sam samo posmatrao da se zna):

    Bandit: Znaci brate ne mogu da verujem, juce sam video bivsu. Mi u ficka, kao ono bleja i vidim nju. Brateeeee
    I onda neki moji ortaci otisli kod nje i zezali je da se lozi na mene...
    Brateeeee bivsa se jos lozi na mene... Ne mogu da verujem...
    .... A onda je maca meni pusila...

    Cak mu je recnik i dosta urbaniji, al ja ne pamtim te slengove, pa ih nisam ni iskucao... U svakom slucaju po ceo dan sere kao urban gradski lik, predstavlja se kao neki zjbn svaler i tako to. Al je jedan od boljih tamo na kanalu... Posten... Ciganin je al najposteniji.....

    2. Ogy

    Primetio sam ga tek pre dan-dva kada je sa Denisom pricao o nekoj zivotinji na koju se obojica loze... Neam pojma sta da kazem o njemu.... Nebitan je sto se mene tice... Neka ga pljuje neko drugi...

    3. Nightmare

    Koliko sam na kanalu, ovog coveka vidim samo kada naidje ona Bojana... Tada sve na kanalu izgleda ovako:

    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Nightmare: Bojana <3<3<3<3 :************************************************************
    Nightmare: Bojana <3<3<3<3 :************************************************************
    Nightmare: Bojana <3<3<3<3 :************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Nightmare: Bojana <3<3<3<3 :************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Nightmare: Bojana <3<3<3<3 :************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************

    Eto... Samo zabodu tako....

    4. Ivkic

    Brat Bugarin... On je fin decko... Cutljiv... O njemu nista lose...

    5. Scofield

    Ovog nisam ni video tamo...

    6. Nikola_100

    E ovaj je najfiniji tamo... Ozbiljno... Kulturan, raspolozen, fin neki decko... Zabode nekad kad pocne da fluduje, al ne secam se da je opsovao nekad ili slicno... Bas ok lik...

    7. Bojana

    Ovoj il je neko hteo da da ban, pa slucajno dao op, il neki sop bio drogiran... Imitacija:

    Bojana: ja
    Bojana: dosla
    Bojana: malo
    Bojana: da
    Bojana: vidim
    Bojana: sta
    Bojana: ima
    Bojana: ovde
    Bojana: :*

    Kada je Nightmare na kanalu, onda to izgleda ovako:

    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Nightmare: Bojana <3<3<3<3 :************************************************************
    Nightmare: Bojana <3<3<3<3 :************************************************************
    Nightmare: Bojana <3<3<3<3 :************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Nightmare: Bojana <3<3<3<3 :************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************
    Nightmare: Bojana <3<3<3<3 :************************************************************
    Bojana: Nightmare :**************************************************************************

    8. Titan

    Ovaj je op tek bezveze... On ide na foru "dodjem ti kanal, dodjes mi na kanal..."... Necu ga komentarisem...

    9. steca

    Malo malo pa se pomene... Bas me nesto skoro pitao, al toliko mi on deluje nj, da sam zaboravio i sta me je pitao... Nj

    10. Leptiric_sarenic

    S njom sam se kacio skoro... Valjda sa njom... Ma nema ni veze... Sa kim se pa nisam kacio... Nemam pojma koja je, al znam da me nervira... To je onako po difoltu... Svi me nerviraju, sve ostalo je plus...

    Ove ostale cu kasnije... Mrzi me sada....

    Poruka editovana od HappyFuneral - Wednesday, 2010-03-31, 11:14 AM
     
    HappyFuneralDatum: Wednesday, 2010-03-31, 1:44 PM | Poruka # 2
    General-Major
    Group: Moderatori
    Poruke: 263
    Nagrade: 2
    Reputacija: 1
    Status: Offline
    Da nastavim...

    11. `Jelena`

    12. ex_baraba

    13. Wajat

    14. Srdjan`

    Ove nisam primetio... Il cute il se ne pojavljuju onamo...

    15. qler

    Ovaj je najgori saban tamo... Jedini me je banovao i to me je bas pogodilo...

    16. Stefan91

    Video sam mu sliku na sajtu... Sladak je...

    17. pogana

    E ona je napadala neke ljude sa mnom... Retko zensko koje podnosim...

    18. Olja

    Ovu ne znam...

    19. Stefke

    E ovaj je isto manki. Nema covek dva grama mozga u glavi...
    Bas ga gledao jedan dan i evo sta sam zapazio:

    Stefke: Nikola, nece da mi radi stampac, sta da mu radim?
    Nikola_100: To, to i to (tu je neko objasnjenje, al me mrzi da kucam)
    Stefke: A Nikola, nece da mi radi sada ovo...
    Nikola_100: Pa sta mu je?
    Stefke: Pa ne znam... nesto cudno mu je...
    Nikola_100: Pokusaj to, to i to...
    Stefke: E uspeo sam nesto... Cini mi se kao da radi...
    Stefke: Usao je papir u stampac i cuo se neki zvuk i papir je izasao iz stampaca sa slovima koja su bila u wordu.... Jel to znaci da radi?
    Stefke: A jel je treba da gurnem oba ova pipka u ovaj steker?
    Stefke: A Nikola, svrbi me nokat, kako da se pocesem?
    Stefke: A Nikola, jel da cesem samo dok me svrbi il moze i duze?

    Znaci lik je GRRRRRRRRRRR

    20. _RaShA_

    I evo ga ovaj poslednji... Rasha zovLa... Ovaj ne da laze nego nije normalan... On bi bre zajebo mrtvog popa da za dzabe peva na sopstvenoj sahrani... Tolko je uporan... Jedno jutro lupao kolko je sposoban, kako po ceo dan radi, kako njemu njegovi nista ne placaju, za sve zaradi sam, a po ceo dan na netu.... Eeeeeeej bre Rasho pa bre kuca ti neomalterisana a ti visis na netu... Osim ako nisi lagao da imas kucu...

     
    zecica_sdDatum: Wednesday, 2010-03-31, 2:04 PM | Poruka # 3
    Pukovnik
    Group: Moderatori
    Poruke: 244
    Nagrade: 1
    Reputacija: 11
    Status: Offline
    Ahahahahaha.... HappyFuneral srce moje pametno... Lepo si opisao sve operatere.... Za neke se ne slazem sa tobom, nije niko toliko los,ali da zabadaju nekada zabadaju... Za mene su svi ok u sustini osim qler.... Posebno gotivim ex_baraba,Olja,Ogy,Scofield,Denis(jeste da je najgori bandit ali nije los:P ),Nikolu I Bojanu...
     
    HappyFuneralDatum: Wednesday, 2010-03-31, 2:10 PM | Poruka # 4
    General-Major
    Group: Moderatori
    Poruke: 263
    Nagrade: 2
    Reputacija: 1
    Status: Offline
    Pa dobro... Volis sve one koje ne znam... Jedino ovu Bojanu... Ona je smrad... Nju ne podnosim... I dobro... ovog Denisa... Njega podnosim....
     
    LeptiritjDatum: Wednesday, 2010-03-31, 2:18 PM | Poruka # 5
    Pocetnik
    Group: Registrovan
    Poruke: 17
    Nagrade: 0
    Reputacija: 0
    Status: Offline
    Ti se decko nisi sa mnom kacio. A opet me svejedno mrzis.. smile Lepo je to. smile

    Added (2010-03-31, 2:18 PM)
    ---------------------------------------------
    I da, ajde da vidimo i ostala misljenja.. smile
    p.s. Ovo za ribu je meni Denis pricao kad je ovaj gledao. biggrin

     
    zecica_sdDatum: Wednesday, 2010-03-31, 2:37 PM | Poruka # 6
    Pukovnik
    Group: Moderatori
    Poruke: 244
    Nagrade: 1
    Reputacija: 11
    Status: Offline
    Leptiric on sve mrzi :))
     
    HappyFuneralDatum: Wednesday, 2010-03-31, 2:53 PM | Poruka # 7
    General-Major
    Group: Moderatori
    Poruke: 263
    Nagrade: 2
    Reputacija: 1
    Status: Offline
    Pa ne mrzim Ivkica i Nikolu bre!
     
    Nikola_100Datum: Wednesday, 2010-03-31, 2:56 PM | Poruka # 8
    Major
    Group: Administratori
    Poruke: 80
    Nagrade: 1
    Reputacija: 10
    Status: Offline
    To to to xD
     
    NightmareDatum: Wednesday, 2010-03-31, 3:11 PM | Poruka # 9
    General
    Group: Registrovan
    Poruke: 22
    Nagrade: 0
    Reputacija: 32767
    Status: Offline
    aaaaaaaaaaaahahaahahahah I DALJE TVRDIM NIJE ONO MOJ LOG!!!!!! :))))))))))))

    Adresa je moja tamo, gde se vrti LOVA samo!
     
    BojanaBokaDatum: Wednesday, 2010-03-31, 3:19 PM | Poruka # 10
    Pocetnik
    Group: Registrovan
    Poruke: 8
    Nagrade: 1
    Reputacija: 0
    Status: Offline
    Dal me zanima dal me ti mrzis ili ne ?
    Ne skaci mi po zivcima jos i ti..
    A to sto tako to izgelda..To je samo moj problem..I aj idi nadji sebi zanimljivije mesto za izivljavanje smile
     
    kecapDatum: Wednesday, 2010-03-31, 3:38 PM | Poruka # 11
    Potpukovnik
    Group: Moderatori
    Poruke: 130
    Nagrade: 1
    Reputacija: 0
    Status: Offline
    Ja sam veri hepi sto se moj nick nije nasao ovde... xD

    Za 7 dina nesrece i srece ste culi pa kad slomis ogledalo jebes ciganku tad si na nuli... kasnim pa zurim ali uvek stizem na vreme,vreme je novac,novac nije problem ja sam problem za tebe...
     
    HappyFuneralDatum: Wednesday, 2010-03-31, 4:35 PM | Poruka # 12
    General-Major
    Group: Moderatori
    Poruke: 263
    Nagrade: 2
    Reputacija: 1
    Status: Offline
    Nije te bilo u spisku sa sajta...
     
    zlocesta_curaDatum: Wednesday, 2010-03-31, 4:42 PM | Poruka # 13
    Pukovnik
    Group: Administratori
    Poruke: 155
    Nagrade: 2
    Reputacija: 1
    Status: Offline
    HappyFuneral ma ti si jedna obicna budaletina:))) Sve si tacno rekao osim nekih sitnica, ali ostavit cu to za neki drugi put. Hajde mani se tih operatera pisi i o nama obicnim chaterima nesto cool cool cool
     
    ScofieldDatum: Wednesday, 2010-03-31, 5:10 PM | Poruka # 14
    Pocetnik
    Group: Registrovan
    Poruke: 19
    Nagrade: 0
    Reputacija: 0
    Status: Offline
    Hahahahahahahahahahahaha
     
    qlerDatum: Wednesday, 2010-03-31, 5:12 PM | Poruka # 15
    Pocetnik
    Group: Prijatelji
    Poruke: 5
    Nagrade: 0
    Reputacija: 0
    Status: Offline
    ti...Happy ....imaces uvek siguran ban od mene! biggrin
     
    zecica_sdDatum: Wednesday, 2010-03-31, 5:13 PM | Poruka # 16
    Pukovnik
    Group: Moderatori
    Poruke: 244
    Nagrade: 1
    Reputacija: 11
    Status: Offline
    qler a ja? biggrin
     
    LeptiritjDatum: Friday, 2010-04-02, 12:06 PM | Poruka # 17
    Pocetnik
    Group: Registrovan
    Poruke: 17
    Nagrade: 0
    Reputacija: 0
    Status: Offline
    Ljudi sve je to samo net, sto bi se mrzeli.. smile Bojana, opusti se malo, covek ima pravo da kaze sta ima, a i u pravu je, spamujes kanal kad je Nightmare tu, pa se niko ne drka... Nemoj ni ti sad da se drkas kad ti neko spomene to... wink
     
    HappyFuneralDatum: Friday, 2010-04-02, 1:57 PM | Poruka # 18
    General-Major
    Group: Moderatori
    Poruke: 263
    Nagrade: 2
    Reputacija: 1
    Status: Offline
    Quote (Leptiritj)
    Ljudi sve je to samo net, sto bi se mrzeli.. smile Bojana, opusti se malo, covek ima pravo da kaze sta ima, a i u pravu je, spamujes kanal kad je Nightmare tu, pa se niko ne drka... Nemoj ni ti sad da se drkas kad ti neko spomene to... wink

    Sam bese reko da te ne podnosim? Povlacim rec...

     
    Forum » BandaTeam » BandaTeam Operatori » Iz ugla normalnog korisnika... (Ovde pljujemo operatere... Po bala za svakog...)
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search: